Matěj Kůs Official Website, Oficiální Stránka Matěje Kůse

! Matěj Kůs partnerem LR Health & Beauty Systems !

Publikováno Pro.08, 2010, kategorie Aktuality

  

 . 

. 

. 

Matej Kůs partnerem firmy LR Health & Beauty Systems zabývající se distribucí a poradenstvím v oblasti špičkových produktů pro zdraví  

Český trh nabízí velkou škálu produktů, které slibují léčebné účinky. Ale ne všechny opravdu fungují. To jsem si vyzkoušel na vlastní kůži. Je třeba vsadit na kvalitu vyráběnou na místech ve světě, kde existují přísná kritéria výstupní kontroly, letitou zkušenost, produkty podporované vědeckým týmem a sportovními lékaři, produkty oblíbené a rozšířené po celém světě, produkty podporované zkušenými naturopaty a lékaři. Přesně takové produkty mi byly doporučeny naturopatickým specialistou a pomohly mi k lepší fyzické, psychické a duševní kondici. Dle mého názoru jsou nezbytnou součástí nejen kariéry profesionálního sportovce, ale při současné kvalitě všech potravin na trhu, ZÁKLADNÍM doplňkem každodenní stravy. Vzhledem k vlastní zkušenosti s kvalitou výrobků si tato firma zaslouží propagaci a reklamu, proto jsem se rozhodl stát jejím obchodním partnerem a zároveň pomoci s propagací nejen na ploché dráze. Produkty LR nejsou normálně prodejné například v obchodních řetězcích, nebo dalších veřejných objektech, ani na internetu, takže pokud máte zájem řešit svoje zdraví přírodní nezátěžovou cestou, o detailní poradenství ke vhodnosti jejich užívání a o nákup za velkoobchodní ceny, můžete mě kontaktovat na email matej@matejkus.cz.  

Na základě dohody je možné domluvit komplexní vyšetření těla odborným specialistou, se kterým spolupracuji.Hledáte něco?

Použijte tento formulář:

Základní informace