Matěj Kůs Official Website, Oficiální Stránka Matěje Kůse

Team

 PayPal-testimonial-transparent-980x270 
 
 
 
 

 

Na fotce: Matěj Kůs, Michal Stárek, Martin Kurz, Colin Poole

IMG_9045

Trojice lidí, která měla zásadní vliv na kariéru Matěje. Vlevo nahoře Michal Stárek a jeho společnost MPM www.party-stany.cz byl jeden z prvních sponzorů, kteří Matějovi pomohli, když s plochou dráhou začínal, společně s plzeňskou firmou Foxinterier s.r.o. Vpravo nahoře Martin Kurz, který předal bohaté zkušenosti, které nasbíral během několika let jako mechanik Antonína Kaspera. Vpravo dole Colin Poole, který společně s jeho ženou Allyson poskytli anglický domov po příchodu do anglie. Všechny společně pojí více než samotné závody.

Colin&Allyson Poole
IMG_9022

Anglická rodina, která poskytla zázemí po příchodu do Anglie, v současné době součást Matějova života

Jiří Sedláček

jirik

IMG_9060

 Motorkář, bývalý motokrosař, v současnosti instruktor moto/autoškoly, podílí se velkým dílem na vývoji a produkci spojek LZ Engineering Alana Zubra a zároveň přítel, který se náhodou v roce 2011 ocitl v roli mechanika a zůstal jím 5let. V současné době musel opustit naše depo a věnovat se práci a studiím na vysoké škole. Roli mechanika vyměnil za webmastera. Letos slavil 33 let.
 

Andrew „Perce“ Dale

foto (3)

 Andy je nejen mechanik v Anglii, ale zkušený, spolehlivý člověk s velkým srdcem, a zároveň skvělý psycholog během závodů. Máme za sebou společně 3 sezóny a je s námi nadále. Každý rok s námi odjede 1-2 závody v Evropě a všechny v Anglii. Pochází z anglického Yorku, kde žije dodnes. Bývalý neprofesionální závodník, který v minulosti kombinoval amatérské závodění s výchovou 2 dětí a prací v továrně na sladkosti.

 Andy během přebírání ocenění Rider of The Year 2015.

foto (4)

Milan Mihule

IMG_9659

Zkušený mechanik, kterému je 38 let a plochou dráhou má pod kůží hodně hluboko, vesměs od útlého dětství, kdy jeho tatínek pracoval na stadionu. Milana plochá dráha tedy nemohla minout. Milan a Matěj spolu tvoří nerozlučnou dvojici, Milánek má na starost přípravu motorek. Je to vytrvalostní řidič, který dostane volant a předá ho nejdřív v Anglii nebo Moskvě. Jakmile nemá minimálně litránek(1000km) na zátah je z toho nesvůj :-)))) . Hledáte něco?

Použijte tento formulář:

Základní informace