Matěj Kůs Official Website, Oficiální Stránky Matěje Kůse

69. Zlatá přilba Pardubice

Publikováno Říj.01, 2017, kategorie Aktuality

69. Zlatá přilba Pardubice

12006214_979364475419677_3377035351534320390_n

1. skupina :
1. Max Fricke (Australie) (5,5,4) 10
2. David Bellego (Francie) (2,4,5) 9
3. Ondrej Smetana  (4,2,0) 6
4. Matej Kus  (D,3,3) 6
5. Matic Ivacic (Slovinsko) (3,1,1) 4
6. Christian Hefenbrock (Něměcko) (1,0,2) 3

2. skupina :
1. Krystian Pieszczek (Polsko) (5,5,-) 10
2. Nicolas Covatti (Argentina) (3,4,5) 9
3. Gleb Czugunow (Rusko) (2,3,4) 7
4. Hynek Stichauer (4,2,3) 7
5. Nick Skorja (Slovinsko) (1,1,1) 2
6. Norbert Magosi (Madarsko) (0,0,2) 2
R1. Jaroslav Petrak  (0) 0

3. skupina :
1. Daniel Gappmaier (Rakousko) (4,5,-) 9
2. Josef Franc  (3,3,5) 8
3. Zdenek Holub  (1,4,3) 7
4. Kevin Woelbert (Nemecko) (5,2,T) 7
5. Alexander Woentin (Svedsko) (2,1,4) 6
6. Patrik Mikel (0,0,2) 2
R2. Martin Mejtsky  (W) 0

4. skupina :
1. Peter Ljung (Svedsko) (5,5,-) 10
2. Eduard Krcmar  (4,3,5) 9
3. Dimitri Berge (Francie) (2,4,4) 8
4. Patrick Hougaard (Dansko) (3,2,2) 5
5. Andrij Kobrin (Ukrajina) (1,1,3) 4
6. Alessandro Milanese (Italie) (0,0,0) 0
R1. Jaroslav Petrak  (1) 1

Jízdy :
1. Fricke, Smetana, Ivacic, Bellego, Hefenbrock, Kus (D)
2. Pieszczek, Stichauer, Covatti, Czugunow, Skorja, Magosi
3. Woelbert, Gappmaier, Franc, Woentin, Holub, Mikel
4. Ljung, Krcmar, Hougaard, Berge, Kobrin, Milanese
5. Fricke, Bellego, Kus, Smetana, Ivacic, Hefenbrock
6. Pieszczek, Covatti, Czugunow, Stichauer, Skorja, Magosi
7. Gappmaier, Holub, Franc, Woelbert, Woentin, Mikel
8. Ljung, Berge, Krcmar, Hougaard, Kobrin, Milanese
9. Bellego, Fricke, Kus, Hefenbrock, Ivacic, Smetana
10. Covatti, Czugunow, Stichauer, Magosi, Skorja, Petrak
11. Franc, Woentin, Holub, Mikel, Mejtsky (W), Woelbert (T)
12. Krcmar, Berge, Kobrin, Hougaard, Petrak, Milanese

Čtvrtfinále :

Skupina 1:
1. Max Fricke  (5,0,5) 10
2. Emil Sajfutdinow (4,4,4) 8
3. Antonio Lindbaeck (2,5,0) 7
4. Kevin Woelbert  (3,1,3) 6
5. Nicolas Covatti  (0,3,2) 5
6. Martin Smolinski  (1,2,1) 3

Skupina 2:
1. Vaclav Milik  (5,2,5) 10
2. Gleb Czugunow (4,5,-) 9
3. Jurica Pavlic  (3,4,2) 7
4. David Bellego  (T,1,4) 5
5. Kenneth Bjerre  (2,3,1) 5
6. Peter Ljung  (-,0,3) 3
R1. Jaroslav Petrak (1,0) 1

Skupina 3:
1. Rune Holta  (3,4,5) 9
2. Eduard Krcmar  (5,2,4) 9
3. Matej Zagar  (2,5,3) 8
4. Artiom Łaguta  (4,3,1) 7
5. Ondrej Smetana  (1,1,2) 3
6. Daniel Gappmaier (0,0,0) 0

Skupina 4:
1. Maciej Janowski  (5,5,-) 10
2. Krystian Pieszczek  (3,3,5) 8
3. Andreas Jonsson  (4,2,4) 8
4. Hans Andersen(2,4,2) 6
5. Dimitri Berge (1,D,3) 4
6. Josef Franc (0,1,1) 2
R1. Jaroslav Petrak  (0) 0

Jízdy :
13. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Lindbaeck, Smolinski, Covatti
14. Milik, Czugunow, Pavlic, Bjerre, Petrak, Bellego (T), Ljung (NS)
15. Krcmar, Łaguta, Holta, Zagar, Smetana, Gappmaier
16. Janowski, Jonsson, Pieszczek, Andersen, Berge, Franc
17. Lindbaeck, Sajfutdinow, Covatti, Smolinski, Woelbert, Fricke
18. Czugunow, Pavlic, Bjerre, Milik, Bellego, Ljung
19. Zagar, Holta, Łaguta, Krcmar, Smetana, Gappmaier
20. Janowski, Andersen, Pieszczek, Jonsson, Franc, Berge (D)
21. Fricke, Sajfutdinow, Woelbert, Covatti, Smolinski, Lindbaeck
22. Milik, Bellego, Ljung, Pavlic, Bjerre, Petrak
23. Holta, Krcmar, Zagar, Smetana, Łaguta, Gappmaier
24. Pieszczek, Jonsson, Berge, Andersen, Franc, Petrak

Semifinále :

Skupina 1:
1. Max Fricke  (5,4,-) 9
2. Maciej Janowski (4,5,-) 9
3. Gleb Czugunow (3,2,4) 7
4. Eduard Krcmar  (1,0,5) 6
5. Andreas Jonsson (2,3,3) 6
6. Antonio Lindbaeck  (0,1,2) 3

Skupina 2:
1. Vaclav Milik (4,4,5) 9
2. Rune Holta (5,D,3) 8
3. Matej Zagar  (1,5,2) 7
4. Krystian Pieszczek  (2,3,4) 7
5. Emil Sajfutdinow (3,2,0) 5
6. Jurica Pavlic  (0,1,1) 2

Jízdy :
25. Fricke, Janowski, Czugunow, Jonsson, Krcmar, Lindbaeck
26. Holta, Milik, Sajfutdinow, Pieszczek, Zagar, Pavlic
27. Janowski, Fricke, Jonsson, Czugunow, Lindbaeck, Krcmar
28. Zagar, Milik, Pieszczek, Sajfutdinow, Pavlic, Holta (D)
29. Krcmar, Czugunow, Jonsson, Lindbaeck, Fricke (NS), Janowski (NS)
30. Milik, Pieszczek, Holta, Zagar, Pavlic, Sajfutdinow

Malé finále :
31. Jonsson, Sajfutdinow, Lindbaeck, Krcmar, Pieszczek, Pavlic

Velké finále :
32. Milik, Holta, Fricke, Czugunow, Zagar, Janowski (D)

Logo-CSMV



Hledáte něco?

Použijte tento formulář:

Základní informace